درباره شرکت موکوتک (Mocotech)

شرکت موکوتک (Mocotech) آلمان کمپانی بزرگی است که از سال‌های 2000 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات ولتاژ متوسط به صورت تخصصی آغاز کرد. با تمرکز بر یک نقطه از صنعت و ساخت تجهیزات ولتاژ متوسط، کمپانی Mocotech (موکوتک) یکی از کمپانی‌های شناخته شده و قدرتمند در زمینه کنترل کننده‌های موتورهای ولتاژ متوسط و تصحیح کننده ضریب قدرت محسوب می‌گردد. شرکت موکوتک با تکیه بر خلاقیت و تکنولوژی پیشرفته تجهیزاتی اقتصادی و در عین حال مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کند. این شرکت در حوزه سافت استارتر، اتوترانسفورماتور، سوئیچگیر و بانک‌های خازنی فعالیت می‌کند و تمامی محصولات خود را با رعایت استانداردهای جهانی مانند ISO9001 طراحی و تولید می‌کند.

از ویژگی‌‌‌های محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بالاترین استاندارد

تمامی محصولات موکوتک (MocoTech) با رعایت استانداردهای جهانی مثل IEC 62271-200، VDE 0532 و ISO9001 طراحی و تولید می‌شوند. علاوه بر آن تمامی محصولات از نظر قابلیت اطمینان و سلامت چندین بار مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند تا با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرند.

کاهش زمان نصب و راه‌اندازی

محصولات موکوتک (MocoTech) بر اساس چندین سال تجربه و فیدبک‌های مختلف از کشورها و صنایع مختلف جهان ساخته می‌شوند. شرکت موکوتک با بررسی این فیدبک‎‌ها محصولاتی را تولید می‌کند تا در کمترین زمان ممکن امکان نصب و راه‌اندازی آن‌ها توسط افراد متخصص را داشته باشد.

حفاظت و قابلیت اطمینان بالا

سیستم‌های حفاظتی که در محصولات موکوتک قرار دارد، این امکان را به دستگاه می‌دهد تا در برخی شرایط از سیستم و تجهیزات دیگر شبکه شما حفاظت کند و در صورت بروز خطا مانع آسیب به دیگر تجهیزات شود.

تعمیر و نگه‌داری

با توجه به تولیدات گسترده و همچنین با کیفیت محصولات موکوتک(MocoTech)، زمان تعمیر دستگاه‌های این شرکت به حداقل کاهش یافته است و همچنین امکان خرابی و بروز خطا را تا حد ممکن کاهش داده‌اند.

یکی از پرطرفدارترین محصولات این شرکت،سافت استارتر Mocotech(موکوتک) مدل MAE Mega Starter است که علاوه بر ویژگی راه‌اندازی نرم، توجه ویژه‌ای به شرایط راه‌اندازی دارد تا جریان هجومی اولیه در هنگام راه‌‎‌اندازی و همچنین گشتاور مورد نیاز موتور جهت استارت نرم را فراهم کند. همچنین سافت استارتر موکوتک اطلاعات خوبی از موتور به اپراتور می‌دهد و قابلیت حفاظت‌های اولیه و مهم از موتور در برابر بروز خطا را دارد.

چرا سافت استارتر Mocotech (موکوتک)

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، راندمان مناسب و هزینه آن باعث می‌شود تا سافت استارتر موکوتک انتخاب مناسبی جهت بهره برداری در انواع پروژه ها باشد. شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا نمایندگی امترون در ایران، تامین کننده سافت استارتر موکوتک در ایران می‌باشد و می‌توانید جهت مشاوره جهت انتخاب سافت استارتر مناسب برای پروژه خود با مشاورین متخصص این شرکت تماس برقرار کنید. همچنین جهت تعمیر و دریافت مشاوره در مورد سافت استارتر می‌‌توانید با متخصصین تعمیرات شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا در تماس باشید.