درباره شرکت الکتروموتور مارلی Marelli

شرکت الکتروموتور مارلی (Marelli Motori) فعالیت خود را از سال 1891 آغاز کرد و با تجربه بالا در طراحی و ساخت انواع الکتروموتورها مشغول است. شرکت الکتروموتور مارلی (Marelli motori) در ایتالیا قرار دارد و محصولات این شرکت در بیش از 100 کشور جهان در حال استفاده است. نوآوری در طراحی الکتروموتورها، دوام و قابلیت اطمینان بالا از ویژگی‌هایی است که این شرکت را از دیگر رقبای خود متمایز می‌سازد. محصولات این شرکت تحت استاندارد ISO 9001 ارائه میگردند.
الکتروموتورها به عنوان قلب صنعت به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت شناخته می‌شوند. دوام و کیفیت، نیاز کم به تعمیرات دوره ای، هزینه و … از عوامل مهم در تعیین یک الکتروموتور خوب هستند. شرکت الکتروموتور مارلی دارای محصولات متنوع و متعددی می‌باشد، شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا نماینده رسمی امترون در ایران، قابلیت تامین الکتروموتورهای مارلی مورد استفاده در صنایع مختلف اعم از فولاد، سیمان و معادن و … را دارد. از ویژگی های الکتروموتور مارلی که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌سازد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

کلاس راندمانی متعدد

الکتروموتورهای این برند در کلاس‌های راندمانی IE1,IE2,IE3 طراحی و قابل دسترسی هستند.

محدوده توان بالا

الکتروموتور مارلی در رنج توان از چند صد وات تا چندین کیلو وات جهت بهره برداری طراحی و به بازار عرضه می‌گردند. این الکتروموتورها تا ارتفاع 1000 متر از سطح دریا بدون مشکل کار می‌کنند اما با افزایش ارتفاع طبق ضریب خاصی توان و دمای کاری آن‌ها تغییر میکند. برای اطلاع از عملکرد موتور و انتخاب موتور مناسب پروژه مد نظر خود می‌توانید با شرکت بنیان صنعت تبدیر یکتا در تماس باشید تا نیروهای متخصص این شرکت شما را در امر انتخاب الکتروموتور راهنمایی کنند.

قابلیت سفارشی سازی

یکی از نکات مهم در هر پروژه این است که هیچ پروژه ای مشابه دیگری نیست و هر پروژه نیازمند الکتروموتور مناسب آن پروژه می‌باشد. شرکت الکتروموتور مارلی قابلیت سفارشی سازی الکتروموتورهای خاص در توان های بالا و ولتاژ های خاص را برای مشتریان خود فراهم کرده است که این امر باعث می‌شود تا مشتریان این شرکت بدون نگرانی بابت رنج توان کاری الکتروموتور خود نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

محدوده سرعت

الکتروموتورهای مارلی به صورت 3 فاز و 2 تا 8 قطب ارائه می‌گردند که با توجه به فرکانس 50 هرتز برق ایران رنج سرعت 750 دور بر دقیقه، 1000 دور بر دقیقه، 1500 دور بر دقیقه و 3000 دور بر دقیقه را پوشش می‌دهند.

درجه حفاظت مناسب

درجه حفاظت الکتروموتورهای عادی شرکت الکتروموتور مارلی IP55 می‌باشد که از ورود گرد و غبار و رطوبت به درون الکتروموتور تا حد خوبی جلوگیری می‌کند. لازم به ذکر است کلاس حرارتی آن نیز F می‌باشد.

دمای کاری

این الکتروموتورها در رنج دمای 20- تا 40 درجه سانتی گراد بدون مشکل کار می‌کنند و روش خنک سازی آن‌ها به صورت هواخنک و پروانه متصل به الکتروموتور است.

جنس پوسته متناسب با فریم سایز

پوسته این موتور در فریم ساز 160 آلومینیوم و در فریم ساز 180 از چدن می‌باشد.

آپشن‌های اضافه

این الکتروموتورها قابلیت اضافه شدن آپشن هایی مثل ترمز، سنسور دمایی PT100 و PTC بر حسب نیاز و هیتر را دارند.

نحوه نصب

نحوه نصب برای الکتروموتورهای مختلف متفاوت است اما به طور معمول استفاده از پایه و فلنج (که با نماد IM روی پلاک الکتروموتور نمایش داده می‌شود.) مرسوم است.

چرا الکتروموتور مارلی

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، راندمان مناسب و هزینه آن باعث می‌شود تا الکتروموتور مارلی انتخاب مناسبی جهت بهره برداری در انواع پروژه ها باشد. شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا نماینده رسمی امترون در ایران، تامین کننده الکتروموتور مارلی در ایران می‌باشد و می‌توانید جهت مشاوره جهت انتخاب الکتروموتور مناسب برای پروژه خود با مشاورین متخصص این شرکت تماس برقرار کنید.