درباره شرکت روکون (Revcon)

شرکت روکون (Revcon) با بیش از دو دهه سابقه در زمینه مهندسی و طراحی ادوات الکترونیک قدرت فعالیت دارد. تجربه بالا، تکنولوژی ساخت، قیمت مناسب و توجه به نیاز صنعت از ویژگی هایی است که این شرکت را از رقبا متمایز می سازد. این کمپانی مجموعه گسترده ای از محصولات شامل منابع تغذیه، فیلتر های هارمونیک، مبدل های DC-DC و … را تولید میکند. فیلتر های هارمونیک ورودی روکون(Revcon) یکی از تجهیزات تخصصی و پرکاربرد در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی و سیمان و ‌‌… جهت جبران سازی اثرات سوئیچینگ و هارمونیک تولیدی درایو ها بر روی شبکه برق می باشد.

این شرکت دارای محصولات متنوع و متعددی می باشد، شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا دارای نمایندگی امترون در ایران، همکاری خود را در زمینه فیلتر های هارمونیک با شرکت روکون آغاز کرد. فیلتر های هارمونیک روکون(revcon) با فناوری پیشرفته و نوآوری به عنوان یک راهکار جهت حذف هارمونیک های مزاحم و بهبود کیفیت توان انتقالی استفاده میشوند. از ویژگی های فیلتر هارمونیک روکون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش چشمگیر هارمونیک

فیلتر های هارمونیک روکون (revcon) طراحی شده اند تا هارمونیک های مزاحم ایجاد شده توسط تجهیزات سوئیچینگ را در سیستم های الکتریکی کاهش داده و از بین ببرند. این عمل باعث افزایش طول عمر تجهیزات و راندمان سیستم میگردد.

افزایش راندمان انرژی

با کنترل کیفیت توان انتقالی و حذف هارمونیک های مزاحم می توان مقدار زیادی انرژی که پیش از این تلف می شد را ذخیره کرد و باعث افزایش راندمان و کاهش هزینه ها شد.

افزایش طول عمر تجهیزات

اگر هارمونیک سیستم کنترل نشود میتواند آثار مخربی برای تجهیزات الکتریکی و مکانیکی داشته باشد. به عنوان مثال افزایش دمای ترانسفورماتور ها یا موتور های الکتریکی یکی از آثار مخربی است که طول عمر این تجهیزات را کاهش میدهد. فیلتر های هارمونیک روکون(Revcon) گزینه مناسبی برای حل این مشکل می باشند.

قابلیت اطمینان بالا

با توجه به تکنولوژی پیشرفته و نوآوری های استفاده شده در فیلتر های هارمونیک روکون میتوان گفت این فیلتر ها از کیفیت بسیار بالا و قابلیت اطمینان خوبی برخوردار هستند.

ارائه راهکار متناسب با نیاز مشتری

مهم ترین بخش فیلتر های هارمونیک، انتخاب یک فیلتر مناسب پروسه است تا علاوه بر قیمت مناسب کارایی لازم را داشته باشد. تیم حرفه ای شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا نمایندگی امترون با همکاری شرکت روکون نیروهای متخصص و حرفه ای را آموزش داده است تا بتوانند سیستم و پروسه شما را آنالیز و بررسی کنند تا متناسب با نیاز شما فیلتر هارمونیک مناسب را پیشنهاد دهند.

چرا فیلترهای هارمونیک روکون (Revcon)؟

فیلتر های هارمونیک روکون دارای تکنولوژی پیشرفته و یکی از نوآورانه ترین فیلتر های طراحی شده جهت استفاده در صنعت میباشد. انواع فیلتر های هارمونیک با توجه به نیاز صنعت طراحی و ساخته شده اند تا بتوان نیاز صنایع را به خوبی برطرف کرد. شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا نمایندگی رسمی امترون ایران، تامین کننده فیلتر های هارمونیک روکون در ایران میباشد و علاوه بر این میتوانید با تماس با مشاورین متخصص بررسی کنید که آیا سیستم شما نیازمند فیلتر هارمونیک میباشد و در ادامه با انتخاب فیلتر هارمونیک مناسب هارمونیک های سیستم را کاهش داده و پروسه صنعتی خود را به بهترین شکل ممکن بهره برداری کنید.