درباره شرکت امترون Emotron

شرکت امترون  EMOTRON سوئد، با بیش از ۳۵ سال تجربه، به عنوان یکی از نخستین صاحبان تکنولوژی در زمینه طراحی و تولید سافت استارتر و درایو (اینورتر) فعالیت دارد. این شرکت در تلاش است با استفاده از تکنولوژی روز و امکان صرفه جویی در هزینه های عملیاتی در عین بهبود عملکرد فرآیند، کارایی را برای مشتریان خود بوجود بیاورد.شرکت بنیان صنعت تدبیر یکتا همکاری خود را از سال 1388 با شرکت امترون Emotron سوئد آغاز کرد. کارایی و قدرت بالای محصولات و تجهیزات الکتریکال و اتوماسیون امترون باعث شده است تا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی،معادن، فولاد، نیروگاهی، سیمان، آب و فاضلاب، خودروسازی، صنایع دارویی، تاسیسات حرارتی، ماشین سازی و دیگر صنایع وابسته مورد استقبال قرار گیرد.هم اکنون درایو (اینورتر) و سافت استارتر های امترون در بسیاری از صنایع کشور مورد استفاده قرار گرفته اند. از مزیت های امترون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 کارایی و قدرت بالا

امترون محصولات خود را برای مصارف سنگین صنعتی با قابلیت اطمینان و ایمنی بالا ارائه می‌دهد.

 سیستم شناسایی و کنترل خطاهای سیستم

رله های حفاظتی امترون با ANSI Code های متعدد قابلیت اطمینان سیستم را افزایش داده و از بروز خطا در سیستم جلوگیری میکنند. همچنین قابلیت سریع تشخیص خطا و اعلام هشدار به اپراتور و قطع سیستم در صورت عدم رفع خطا را دارند.

 محافظت از الکتروموتور

با تنظیم صحیح پارامتر های الکتروموتور در محصولات امترون می‌توانید حفاظت کاملی از الکتروموتور در برابر خطرات احتمالی داشته باشید.

مصرف کم

یکی از مزیت هایی که محصولات امترون نسبت به محصولات دیگر دارد، مصرف کم و بهینه انرژی است که باعث کاهش هزینه ها می‌گردد.

سطح کاربری گسترده

میتوان گفت امترون در تمامی صنایع و کاربری ها تکنولوژی خاص و ویژه ای دارد. به عنوان مثال در اپلیکیشن پمپ ها میتوان به قابلیت کنترل همزمان چند پمپ (مولتی پمپ) یا سیستم کنترل شفت پاور مانیتور(Shaft Power Monitor) جهت جلوگیری از خشک کار کردن پمپ و همچنین جلوگیری از پدیده کاویتاسیون اشاره کرد. همچنین محصولات این شرکت پارامتر های خاصی برای اپلیکیشن هایی مانند جرثقیل، کمپرسور، نوار نقاله و … در نظر گرفته است.امترون با توجه به نیاز های بازار سعی بر تولید محصولات کارآمد، ایمن و با کیفیت نموده است. محصولات امترون به دو دسته کلی درایو (اینورتر) و سافت استارتر تقسیم می‌شوند. از درایوهای امترون می‌توان به سری VFX، VSX، FDU، DSV، VFXR اشاره کرد. سافت استارتر های امترون نیز به دو دسته TSA و MSF تقسیم می‌شوند.

کاتالوگ امترون Emotron